Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Хроніка культурного життя

2019 - травень


 

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 4 травня 2019 року №188/2019 „Про відзначення державними нагородами України” почесне звання „Народний артист України” присвоєно Співаку Володимиру Григоровичу, художньому керівникові естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії.

У травні  уряд Угорщини виділив 2,5 млрд. форинтів (250 млн. гривень) на розвиток культури та мистецтва в Закарпатській області.

ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНЕ ЖИТТЯ

3 травня в Ужгороді, в атріумі обласної державної адміністрації та обласної ради відбувся концерт академічного камерного хору „Cantus” із нагоди ювілею диригента, художнього керівника колективу, народного артиста України Еміла Сокача.

5 травня у Мукачівському драматичному театрі показалидитячу музичну казку „Веселий фокусник” та відбулась прем’єра вистави „З Днем народження, Генріх!” Ольги Степнової.

8 травня у Мукачівській дитячій школі мистецтв № 1 ім. С. Мартона
провели міський конкурс виконавської майстерності учнів відділу народних інструментів „Візерунки Срібної Землі”.

8 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась святкова концертна програма „Всі квіти на землі, для тебе мамо!” за участі вихованців Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2.

8 травня ужгородський гурт „Dagger Blade” презентував дебютний альбом „Fearlized”, робота над яким тривала півтора року.

10 травня в Ужгороді, в обласній філармонії, відбувся концерт „Українські музичні фрески”. У програмі – кращі зразки органної музики  українських композиторів від епохи бароко до сучасності.

10-14 травня у Києві, на ІІ Всеукраїнському молодіжному фестивалі кіно-театральної творчості „Зірки, що зійдуть завтра”, театральний дитячий колектив „Росинка” з Мукачева здобув гран-прі фестивалю.

12 травня в Ужгороді, в обласній філармонії, відбувся черговий „Вечір фортепіанної музики” з Етеллою Чуприк. В концерті прозвучала музика представників різних епох і національних шкіл, майстрів із яскраво вираженою індивідуальною манерою.

12 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась дитяча вистава „Всі миші люблять сир” за твором Дюли Урбана.

17 травня у Мукачівському драматичному театрі відбувся творчий звіт міського Будинку культури.

17 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась вистава „Голем”, за мотивами оповідання І. Башевіса-Зінгера.

18 травня у Мукачівському історичному музеї замку „Паланок” відбулась концертна програма народного фольклорного колективу „Руснаки” міського Будинку культури у рамках святкування Міжнародного дня музею.

19 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась дитяча вистава „Весела квампанія” за твором Марії Пономаренко.

20 травня в Ужгороді, в обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая, відбувся унікальний концерт української барокової музики.

20 травня  у Тячеві, на площі Поштовій, відбувся концерт військового оркестру, у рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту „Армія з народом”.

22 травня в Ужгороді, обласний театр драми і комедії (м. Хуст) вперше показав музичну драму Олександра Гавроша „Останнє танго в Хусті”.

23 травня в Ужгороді, в обласній філармонії, симфонічний оркестр повторив свою нову програму під назвою „Від бароко до року”. Програма унікальна тим, що в ній зібрано виключно світові хіти з різних епох.

24 травня у Мукачеві, на площі Кирила і Мефодія, відбулась концертна програма „Найкращі шлягери української естради” за участі сольних виконавців міста.

24 травня  Мукачівський драматичний театр запросив шанувальників мистецтва Мельпомени на нову прем'єру – сюрреалістичну драму на дві дії Рагулі Власідзе „Провінційне пекло” (режисер – Олександра Нефертарі).

26 травня в Ужгороді, в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. братів Ю.-А. та Є. Шерегіїв, відбулася прем'єра вистави „Жменяки” за романом Михайла Томчанія.

26 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась дитяча вистава Сергія Козлова „Трям-трям, привіт!”.

26 травня в Ужгороді, в обласній філармонії, відбувся концерт лауреатки міжнародних конкурсів Ольги Чундак, яка  представила дещо незвичний проект –  музику Людвіга ван Бетховена у перекладі для органу й інших інструментів.

26 травня у Мукачеві відбулося офіційне відкриття ХХ театрального фестивалю „Етно-Діа-Сфера”. Дійство пройшло на центральній площі перед будівлею театру.

27 травня в селі Нижнє Селище Хустського району, в „Колибі опришків”,  відбулася майстерня зі скрипалем-віртуозом, лауреатом премії за охорону нематеріальної культурної спадщини Олексієм Томишиним.

28 травня у Мукачівській дитячій школі мистецтв № 2 відбувся урочистий вечір, присвячений випуску 2019 р.

28 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась вистава „Лабіринти кохання” за мотивами комедії Клода Маньє від Мукачівського драматичного театру у рамках проведення Міжнародного фестивалю етнічних театрів національних меншин України та Карпатського єврорегіону „Етно-Діа-Сфера”.

30 травня в Ужгороді, в обласній філармонії, відбувся концерт естрадно-духового оркестру. На слухачів чекав справжній парад солістів. У програмі були популярні українські естрадні пісні, інструментальні п’єси, всесвітньо відомі хіти.

31 травня у Мукачівському драматичному театрі відбулась вистава „RH+” („Гра сновидінь”) від обласного угорського драматичного театру за мотивами творів В. Пелевіна, Дж. Оруела, Р. Баха.

31 травня в Ужгороді, в атріумі обласної державної адміністрації, відбулась культурно-мистецька акція, присвячена Дню Європи та Міжнародному дню захисту дітей, – благодійний бал. На нього були запрошені представники бізнесу й політикуму, митці, меценати, для котрих організували аукціон робіт вихованців Вільшанського дитячого будинку-інтернату.

У травні в Ужгороді, у фоє академічного обласного театру ляльок „Бавка”, запрацювала ретроспективна виставка ігрових ляльок, виконаних художником-конструктором В'ячеславом Осавальчуком. Подія присвячена 20-річчю творчої діяльності, а також 40-річчю від дня народження майстра-лялькаря.

БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА. ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

5 травня в Ужгороді, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка, за підтримки міжнародного фестивалю середньовічної культури „Срібний Татош”, відбулася творча зустріч та презентація збірки поетеси Lili de Leopolis (Орисі Москва-Печарської „ЕХО”. На гостей чекали незабутня атмосфера містичної весни,  чаруючі звуки живої музики, а також виступ автора збірки та інших талановитих поетів.

7 травня у Мукачеві, в центральній бібліотеці ім. О. Духновича,  відбувся вечір „Сторінка історії” до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

11 травня у Мукачеві, у міській бібліотеці для дітей, відбулось родинне свято „Найкраща читаюча сім’я” з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

13 травня у Виноградівській районній книгозбірні відбулася організаційна зустріч з представниками нацменшин (і не тільки) по вивченню української мови для успішної здачі ЗНО. Курси проходитимуть щоп’ятниці в рамках реалізації проекту “Найміцніший кордон – державна мова” від українського культурного фонду.

14 травня у Мукачеві, в центральній бібліотеці ім. О. Духновича, відбувся творчий вечір Дмитра Кешелі „Енергія життя-енергія творення”.

15 травня в Ужгороді, у виставковому залі музею народної архітектури та побуту, відкрилася виставка „Мнемосіна” Артура Тиводара.

16-19 травня в Ужгороді вперше відбувся літературний фестиваль на пошану видатного українського прозаїка, громадського діяча, лауреата Шевченківської премії, автора сценарію до фільму „Тіні забутих предків” Івана Чендея. У обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулася творча зустріч із членами журі Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея – українськими журналістами, письменниками Павлом Вольвачем, Галиною Плачиндою. Під час вечора також прем’єрно показали документальний фільм „Ясенова Івана Чендея” режисера  В’ячеслава Бігуна. В рамках фестивалю відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея. Відбулося сходження на гору Ясенову селища  Дубове до родинного салашу та встановлення пам’ятної дошки письменнику.

17 травня в Ужгороді, в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. Ф. Потушняка, відбулася презентація книг прози Люби-Параскевії Стринадюк „Як я ‘му жити на полонині” та „З-за гір’я. Щоденник любові”.

17 травня в Ужгороді, у залі академічного обласного театру ляльок „Бавка”, відбулося урочисте зібрання з нагоди 60-річчя від дня народження видатного українського письменника, лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка – Петра Мідянки.

18 травня в Ужгороді, у  центральній бібліотеці ім. О. Духновича, відбулась зустріч з письменницею Еліною Свенцицькою із циклу Вікенд-читань „Територія вільного читання та спілкування”.

21 травня в Ужгороді, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка, в рамках проекту ПУЛЬС, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX провела практикум для працівників бібліотек регіону на тему  „Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Закарпатській області”. Бібліотекарям розповіли про процес децентралізації в області та про можливості ефективної співпраці представників управлінь територіальних громад, місцевих бібліотек та засобів масової інформації.

22 травня в Ужгороді, в арт-центрі „Галерея ІЛЬКО”, відкрилася виставка живопису Володимира Гуріна „Чисті уста”.

25 травня  у Мукачеві, в центральній бібліотеці ім. О. Духновича, відбулась зустріч з поетесою, композитором Гев Марією із циклу вікенд-читань „Територія вільного читання та спілкування”.

28 травня в Середнянській дитячій школі мистецтв смт. Ужгородського району відбувся обласний конкурс українського художнього слова ім.І.Ірлявського „Моя весна”. Конкурс проводився у номінаціях: „Поезія”, „Проза”, „Гумор” і „Власна творчість”.

30 травня в Ужгородській центральній міській бібліотеці пройшла літературна зустріч  „Її поезія – це діамант величиною в слово” з відомою ужгородською поетесою, психологом і педагогом Ольгою Олександрівною Тимофієвою.

30 травня в Ужгороді, у дитячій бібліотеці, відбулося свято посвяти  : першокласники НВК „Первоцвіт” урочисто стали читачами. Діти розказали, що знають про книгу, переконали присутніх, що читати обожнюють, а також поспілкувалися з письменницею Галиною Малик, та розказали, чому книга – цілий всесвіт корисних порад.

31 травня в Ужгороді, у обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, в Міжнародний день захисту дітей відбулось свято „Країна дитинства на планеті Земля”. Учасниками дійства цього разу стали дошкільнята Ужгородського ДНЗ №7. Працівники книгозбірні ознайомили дітей із Декларацією прав дитини й історією цього дня. Свято продовжилося флеш-мобом.

 У травні в Ужгороді, у обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, відбулася акція „Все Закарпаття читає дітям”, гостею якого стала  лікар-методист обласного Центру здоров'я Людмила Ганчин. Вонам познайомила дітей із книжкою „Твоє тіло – цікавий механізм” Христини Йовни, розповіла про захист організму, вплив бактерій і шкідливих звичок на людину.

У травні ужгородський комунальний заклад „Обласний організаційно-методичний центр культури” Закарпатської обласної ради з успіхом узяв участь у конкурсі проектів на отримання гранту від Українського культурного фонду в рамках програми „Створюємо інноваційний культурний продукт”. „Проєкт Онлайн-ХАБ для нематеріальної культурної спадщини Закарпаття” виборов грант УКФ. Проєкт спрямований на збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини Закарпаття через створення Онлайн-ХАБу з відтворення та просування місцевих традицій: передачі знань про управління спадщиною, залучення місцевих громад до продовження живої традиції та переосмислення її цінності для громади.

У травні за рахунок коштів Програми розвитку культури і мистецтва в області на 2016-2020 роки для поповнення фондів бібліотек краю цього місяця було придбано 1842 примірники книг загальною вартістю близько 194 тис. грн. Ідеться про 18 найменувань нових видань сучасних авторів українською мовою. Новинки розподілено між книгозбірнями різних населених пунктів області.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО. МУЗЕЙНА СПРАВА

3 травня в Ужгороді вп'яте вручили Орден Марії-Терезії. Цьогорічним кавалером ордену став Йосип Бартош, який ось уже майже 20 років працює над збереженням та відновленням чинадіївського замку Сент-Міклош. Спеціальні відзнаки від Габсбургів отримали також місто Ужгород та брати Кочути.

4 травня у Мукачівській дитячій художній школі ім. М. Мункачі
відбувся обласний дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва „Легенди Карпат”.

7 травня в Ужгороді, у фоє міського Будинку культури, відбулося урочисте відкриття персональної виставки мукачівського художника, члена творчого об’єднання „Райдуга”, арт-клубу „Палітра-спектр”, учасника регіонального пленеру „Весняний Берегсас-2018” – Антона Секереша.

8 травня в Ужгороді, у День пам’яті та примирення, в атріумі обласної державної адміністрації, було відкрито виставку „Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори”.

10 травня в Ужгороді, у обласному палаці дитячої та юнацької творчості „Падіюн”, відкрилася перша персональна виставка вихованців гуртка образотворчого мистецтва молодих талановитих художників-початківців Юлії Цигики та Юрія Леміша під керівництвом їх наставниці Єлизавети Кузик.

12-20 травня у Мукачеві відбувся Міжнародний живописний пленер художників „Мукачівська весна – 2019”.

15 травня в Ужгороді, у музеї народної архітектури та побуту, відкрилася виставка „Мнемосіна” ужгородського художника Артура Тиводара.

17 травня в галереї Ужгородського замку відбувся вернісаж Міжнародної фотовиставки Павола Кочіша (Словаччина) „Ремесла давніх часів”, яку організували Спілка фотохудожників Закарпаття, Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.Т. Легоцького і Закарпатська обласна організація краєзнавців.

18 травня у Мукачівському історичному музеї замку „Паланок” відбулось свято, до Міжнародного дня музеїв та святкування 30-річчя створення музею.

18 травня в Ужгороді, в обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая, розгорнули виставку робіт членів Спілки професійних художників Закарпаття (голова – Василь Брензович) в рамках проекту „Культура центру Європи – національних меншин Закарпаття”.

18 травня в Ужгороді, у музеї народної архітектури та побуту, з нагоди Міжнародного дня музеїв і культурно-мистецької програми „День і Ніч”, відбулись: урочисте відкриття ІХ обласного дитячого фольклорного фестивалю „Веселковий передзвін” колективів шкіл естетичного виховання; навчання гончарному ремеслу у гончарній майстерні музею (майстри Андрій Зубенко та Марія Полянко); майстер-класи з виготовлення іграшки-ляльки (Людмила Губаль) та ляльки-мотанки (Олена Сігетій), розпису керамічних тарілок (Оксана Метзгер), витинанки (Марія Купар); майстер-класи з ковальського ремесла від „Вільної кузні Закарпаття” – виготовлення середньовічного меча (Степан Руснак та Роман Мурник); відкритий урок з виготовлення автентичних середньовічних виробів зі шкіри та взуття  у старій музейній школі; дегустації екопродукції долини р. Турʼї у старій музейній корчмі. Відвідувачі мали змогу зустрітись з майстрами народної творчості та ярмарка-продаж творів декоративно-прикладного мистецтва. оглядові та тематичні екскурсії по експозиціях музею і т. ін. Програма „Ніч в Ужгородському скансені” включила у себе народні пісні у виконанні фольклорно-етнографічного ансамблю „Лемківчанка” з с. Зарічево Перечинського району, фолк-дефіле „Танець часу” у виконанні Заслуженого академічного  Закарпатського народного хору, „Гаївки” (весняні ігри та пісні) у виконанні студентів філологічного факультету УжНУ; музичну програму від джазового ансамблю „Пап-джаз-квартет” під керівництвом заслуженого працівника культури України Віллі Папа. Протягом всього дня можна було поласувати смачними закарпатськими стравами.

20-26 травня в Приборжавському, що на Іршавщині –– відбулася перша дитяча майстерня ремесел, на якій діти вчились гончарства.

22 травня в Ужгороді, в арт-центрі „Галерея ІЛЬКО”, відбулось відкриття виставки живопису Володимира Гуріна „Чисті уста”.

23 травня в Мукачеві, у фоє міської ратуші розгорнули експозицію робіт учасників Міжнародного живописного пленеру „Мукачівська весна – 2019”.

24 травня в галереї „Ужгород” відбулося відкриття персональної виставки живопису з нагоди 70-річчя заслуженого художника України Віталія Слободського.

30 травня в Ужгороді, в атріумі обласної державної адміністрації, відкрилася фотовиставка „Миттєвості сімейного щастя”. Конкурс світлин був оголошений департаментом соціального захисту населення до Дня сім’ї та Міжнародного дня захисту дітей.

30 травня в Ужгороді стартували „Дитячі дні у скансені”. В музеї пройшов перший день проекту, що проводився за підтримки програми Culture Bridges, яка фінансується Британською Радою в Україні. Свої перші екскурсії для відвідувачів провели учасниці Школи юного екскурсовода Ніна Задорожна та Софія Паткановцій, які протягом двох місяців досліджували музейну експозицію та вивчали музейну екскурсію. Окрім цього, всі діти-відвідувачі долучалися до майстер-класів з гончарства у гончарній майстерні музею, навчалися розписувати керамічні тарілки та виготовляти іграшки з ниток.

30 травня в Ужгороді, у приміщенні Словацького консульства, живопис і графіку представили закарпатські художники-словаки.

30 травня на Іршавщині, у селі Климовиця, на малій батьківщині всесвітньо відомого художника, одного із основоположників Закарпатської школи живопису Адальберта Ерделі пройшов другий відкритий фестиваль мистецтв. У рамках фестивалю ім. Ерделі відбувся пленер митців Закарпаття, святкова хода колективів – учасників фестивалю, представлення робіт мистецького вернісажу, святкова концертна програма

30 травня в Іршаві, в історико-краєзнавчому музеї відкрилася експозиція, присвячена 25-й річниці масової депортації євреїв із території Закарпаття.

31 травня в Ужгороді, до Міжнародного дня захисту дітей, в обласному музеї народної архітектури та побуту відбувся майстер-клас „Традиційна закарпатська іграшка”.

У травні в Ужгороді, у холі атріумі обласної державної адміністрації пройшла виставка Вікторії Манайло-Приходько. Відкрилася виставка з нагоди Дня музеїв.

ПРОСВІТНИЦТВО. ХУДОЖНЯ САМОДІЯЛЬНІСТЬ. ФЕСТИВАЛІ. ТУРИЗМ

1-5 травня в Ужгороді, у Боздоському парку, відбувся традиційний весняний фестиваль „Сонячний напій”, що спрямований на популяризацію закарпатського виноградарства та виноробства.

3 травня в Мукачеві відбувся гастрономічний фестиваль „Огинь і мнясо”.

4-5 травня у с.Чинадієво, в замку Сент Міклош, відбувся  флористичний фестиваль „Кохання в Сент Міклош”.

10-12 травня у Мукачеві пройшов II Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва „Смарагдові витоки”.

10-12 травня у Хусті відбувся традиційний 13-й Міжнародний фестиваль сучасної та народної пісні „Веселка над Тисою”, у якому взяло участь близько сотні виконавців з різних куточків України та з-за кордону.

12 травня у Виноградові відбувся традиційний фестиваль виноградарів-виноробів „Угочанська лоза”.

12 травня в Ужгороді, з нагоди міжнародного Дня танців, відбувся відкритий фестиваль хореографічного мистецтва „Сакура Dance”. Розпочалась акція з Площі Народної від якої урочистим маршем її учасники пройшли до обласного академічного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв. Очолили марш ансамбль мажореток та духовий оркестр. Всього у марші участь взяли 34 танцювальні ансамблі Закарпаття та гості з Львівщини. Найбільшим видовищем став танець на площі, де одночасно „Карічку” затанцювало понад 2000 людей, десяти аматорських колективів.

12 травня у селі Горінчово відбувся дводенний фестиваль вівчарства „Бринза Хустщини”, на якому кожен бажаючий міг побачити презентації молочних продуктів, продегустувати їх, відвідати майстер-класи з виготовлення овечого сиру та розважитись овечими перегонами та конкурсом краси серед тварин. В останній день всім присутнім показали дійство „Виготовлення овечого сиру: від вівці і молока – до сиру”, кулінарний майстер-клас „Бринзова кухня”’, а також майстер-класи для дітей.

18-19 травня в Мукачеві пройшов молодіжний, творчий фестиваль „Artweekend fest”.

19 травня  у Мукачеві, у замку „Паланок”, відбувся третій фестиваль хорової музики „Choirs in the castle” за участі хорових колективів міста та краю.

22 травня в Мукачево, на площі Кирила і Мефодія, відбулось святкування Дня міста, в рамках якого відбувся фестиваль духової музики за участі колективів м. Мукачева, м. Ужгорода, м. Львова, м.Чернігова, та  виставка творів учнів Мукачівської дитячої художньої школи ім. М. Мункачі „Вернісаж”.

У травні, на Закарпатті, туристичний тур вина прямував маршрутом Виноградів – Чорний потік – Шаланки. Саме такою атракцією — „Винним шляхом Боржавською вузькоколійкою” розпочався фестиваль виноробів „Угочанська лоза”. Окрім тематичної атмосфери і релаксу у вагонах „Анці Кушницької”, туристи мали можливість в дегустаційному залі винного підвалу Ференца ІІ Ракоці покуштувати смачні закарпатські вина.

У травні  в Середнянській дитячій школі мистецтв Ужгородського району відбувся ХХІ-ий конкурс словацької народної пісні „Золотий соловей” („Zlatý Slávik”).

У травні Мукачево відзначало День міста більше двох тижнів культурними, спортивними, розважальними подіями, концертами та екскурсіями. Лише „Паланок” у цей період відвідали більше 5,5 тисяч туристів! На гостей фортеці чекали майстер-класи, відкриті екскурсії та дитячий костюмований квест.

Новини

2024-12-02

Щороку 3 грудня, разом із світовою спільнотою, Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який було проголошено у 1992 році Генеральною асамблеєю ООН. Цей день покликаний привернути увагу до проблем таких людей, розуміння суті їх життя, а також їх боротьби за дотримання своїх прав і свобод, захисту гідності та благополуччя. Пропонуємо вам віртуальну виставку „Крок на зустріч”.

2024-11-29

Шановні користувачі, до вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

2024-11-26

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день