Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Краєзнавча література > Стародруки >

Електронна бібліотека

К 28.6
В 57
Владыков, В. Рыбы Подкарпатской Руси и их главнъйшіе способы ловли (с 94 рисунками и картой) / Вадим Владыков. – Ужгород : [б. и.], 1926. – 147 с.

В даній книзі зібрані факти, добуті автором в області фауни риб Підкарпатської Русі, над якою він працював з 1923 року. За словами автора, Вадима Владикова, на Підкарпатській Русі до сих пір не було ні одної книги про риб, їх життя та значення для людини. Але потреба в ній була велика. І тому він взяв на себе таку відповідальність.
Книга написана на російській літературній мові зі старою орфографією, проілюстрована оригінальними фотографіями автора. Задум автора був таким, щоб дана книга мала значення не тільки для школи, як єдиного видання по природознавству, в якому правдиво описана місцева природа, але также і для осіб, які цікавляться місцевим рибальством (членів рибальських товариств, лісників, землеробів, адміністративних чиновників тощо.)
Зміст книги такий – загальне поняття про життя і будову риб та їх систематичне ділення; розповсюдження риб; опис риб (окремо по видах); головні способи ловіння риби. В кінці даної книги подано також – статтю «Рыболовное занонодательство на Подкарпатской Руси», Мадярській рыболовный закон с 1888 года, Указатель латинских названій, Алфавитный указатель русских (литературных и мьстных народных) названій рыб, Список главньйшей литературы. В кінці книги подано «Cхематическую карту распространенія рыб по отдьльным теченіям рьк».


Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день