Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Віртуальна довідка

Задати питання

  
2009-12-02 адреса питання: http://www.biblioteka.uz.ua/dovidka/view.php?qid=1685
Добрий вечір, прошу вас допомогти мені з пошуком джерел щодо теми: "Соціальна нерівність в Україні як об’єкт регуляторного впливу" Заздалегідь вдячна! Трохименко Марина Миколаївна
Стрічик Віта Михайлівна

Стрічик Віта Михайлівна
2009-12-06

Відповідь:

Зверніть увагу!


Сорока, Ю. " Відмова від багатства " та зміни у сприйнятті соціальної нерівності [Текст] / Ю. Сорока, Т. Зуб // Соціологія : теорія, методи, маркетинг. - 2008. - № 1 . - С. 222-236. - Бібліогр. : 14 назв.
Аннотация: Розглядається поняття " соціальна нерівність" та дається характеристика соціальної позиції відмови від багатства.

Кисіль, Юлія Миколаївна. Історико-політологічні аспекти формування соціальної нерівності та українська реальність [Текст] / Ю. М. Кисіль // Держава і право. - 2009. - Вип. 43. - С. 763-768. - Бібліогр. наприкінці ст.
Аннотация: У статті розглянуто різні аспекти соціально-економічної нерівності в сучасній Україні, які розкриваються у комплексі, з урахуванням їх суперечливого впливу на суспільний розвиток та стан соціальної безпеки.

Сірий, Є. Підприємницький феномен у класово-стратифікаційному розвитку суспільства: формування концепту та історико-соціологічний аналіз [Текст] / Є. Сірий // Психологія і суспільство. - 2009. - № 2. - С. 84-92. - Бібліограф.: 14 назв.
Аннотация: В статті визначено місце підприємництва у розвитку соціальної стуктури суспільства та її похідних - стратифікації і мобільності, що є спробою обгрунтувати методологічний підхід до дихотомічного (емпірія - теорія) вивчення даного чинника розвитку соціально-стратифікаційної системи.

Інтернет – ресурси:

Посилання 1

Посилання 2

Посилання 3

Посилання 4

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день