Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Василь Степанович Бабич

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Василь Степанович Бабич

06.02.1995 – 29.08.2022

Звання, посада: Капітан, командир розвідувальної роти 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Збройних сил України.
Нагороди:

Нагороджений медаллю «Захисникам Вітчизни».

Почесним нагрудним знаком «За досягнення у військові службі» ІІ ступеня.


Біографія:

Народився 6 лютого 1995 року в місті Мукачево на Закарпатті.

З 2017 року захищав Україну та український народ від російських загарбників, був командиром розвідувальної роти 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Загинув 29 серпня 2022 року у боях за звільнення Херсонщини.

2 вересня попрощалася із загиблим Героєм України в місті Мукачево на Алеї Слави (міське кладовища).

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

Бодня, Олександр. У боях за Україну загинув командир розвідувальної роти 128-ї Закарпатської бригади Василь Бабич [Електронний ресурс] / О. Бодня. – Режим доступу : https://bit.ly/3xp843q. – Назва з екрана.

Бодня, Олександр. У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Бабичем [Електронний ресурс] / О. Бодня. – Режим доступу : https://bit.ly/3E96GFM. – Назва з екрана.

Командир розвідувальної роти 128-ї Закарпатської бригади Василь Бабич загинув під час наступу на Херсонщині [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3lxi4F7. – Назва з екрана.

Мукачево. Звершено відспівування загиблого Героя України − Василя Бабича [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3YOW9aT. – Назва з екрана.

У війні з російським окупантом загинув командир розвідроти 128-ої закарпатської бригади Василь Бабич [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3RnheW5. – Назва з екрана.

У Мукачеві віддали шану полеглим за Україну захисникам та подякували військовим, які продовжують боронити державу [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3YtBEAK. – Назва з екрана.

У Мукачеві прощалися з полеглим за Україну командиром розвідроти, Героєм Василем Бабичем [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3AISa5h. – Назва з екрана.

Підготувала Олександра Шмайда

Новини

2023-10-03

Шановні користувачі, до вашої уваги нові випуски щоквартальника "Закарпаття на сторінках преси" за І та ІІ квартал 2023 р.

2023-10-03
Презентація не просто дебютної книги віршів харківського поета Івана Сеніна, а цілого мистецько проєкту, який об'єднав у собі поетичний артбук, музичний альбом і кліп. Разом із тим Випалковість є не лише мистецьким проєктом, а і волонтерською ініціативою, оскільки прибуток від продажу збірки буде спрямовано на підтримку ЗСУ. "Серед всього, про що хотілося сказати раніше, залишилося лише головне, що утворило собою цільну концептуальну історію. Історію, де одночасно поруч прекрасне і жахливе, щастя і розпач, героїчне і підле, здобутки і втрати. Історію про нас і наше сьогодення, в якому кожен залишає свій випалковий слід" - такими словами характеризує збірку сам автор Іван Сенін - поет і музикант, координатор Харківської резиденції Слово, організатор і учасник різноманітних культурних подій і фестивалів. дата і час - 10 жовтня. 18:00 місце - Бібліотека ім.Ф.Потушняка, пр. Свободи, 16 вхід - free donate на ЗСУ
2023-09-29
Дорогі колеги, автори книг, читачі та всі поціновувачі читання щиро вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Авторам бажаємо, щоб книги писалися легко і швидко видавалися, колегам зичимо, щоб щодень дарував нових і вдячних читачів, читачам – отримувати насолоду від прочитаного і, щоб всі ми часто зустрічалися в стінах бібліотеки.  Бажаємо всім нам натхнення, невичерпного оптимізму, добробуту і перемоги! З святом!
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день