>
>
Петро Андрійович Павлюк
Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні
Загальний список Алфавітний покажчик
Петро Андрійович Павлюк
04.02.1987 – 07.11.2024
Звання, посада: Солдат, 132-й окремий розвідувальний батальйон Збройних сил України.
Нагороди:
Указом Президента України №60/2025 від 29 січня 2025 року, «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку», Павлюк Петро Андрійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Біографія:
Павлюк Петро Андрійович мешканець міста Мукачево Закарпатської області. Під час повномасштабного російського вторгнення воював за рідну країну в лавах Збройних сил України. Солдат Петро Павлюк служив у 132-му окремому розвідувальному батальйоні (в/ч А2298).
Загинув Петро Павлюк 7 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання.
Похований Герой Павлюк Петро Андрійович 4 грудня 2024 року з усіма військовими почестями в Мукачеві на кладовищі у мікрорайоні Паланок.
Вшанування пам'яті:
Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:
У Мукачеві в середу прощатимуться з полеглим на війні з росією Петром Павлюком [Електронний ресурс]. – Режим доступу :
https://tinyurl.com/mzzs2j5x. – Назва з екрана.
Мукачево попрощалося з полеглим на війні Петром Павлюком [Електронний ресурс]. – Режим доступу :
https://tinyurl.com/293m7bzy. – Назва з екрана.
У Мукачеві провели в останню дорогу полеглого Героя Петра Павлюка [Електронний ресурс]. – Режим доступу :
https://ounb.uz.ua/go/FW. – Назва з екрана.
У Мукачеві попрощалися з полеглим захисником Петром Павлюком [Електронний ресурс]. – Режим доступу :
https://ounb.uz.ua/go/FX. – Назва з екрана.
Підготувала М. Бадида.