Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Неформальна галерея "Коридор"

Унікальне Закарпаття

Неформальна галерея "Коридор"
Галерея, як виставковий простір, працює тільки під час виставок, які відбуваються кілька разів на рік та тривають 3-5 днів. За час існування галереї у виставках та з перформансами в галереї взяли участь автори з України, Польщі, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, США. Митці галереї "Коридор" брали участь у виставці "Ступінь залежності" (Вроцлав, 2016). Галерея є однією з найстаріших нині чинних самоорганізованих мистецьких ініціатив в Україні.
За дверима в "Коридорі" – майстерні художників. Тут нема офіціозу, як під час відкриття виставок в інших галереях чи виставкових залах, тут просто вітають відвідувачів. Петро Ряска зазначив: "Фізичний простір галереї "Коридор" – це міждверний простір, котрий є як стіною, підлогою чи стелею, так повітрям. У різний час в кожному міждверному просторі галереї був експонований твір мистецтва та відбувалась мистецька дія, жест. З кожною новою виставкою цей простір набуває нового історично-мистецького змісту".

Додаткові дані:

"Міждверне мистецтво" в ужгородському "Коридорі"

Галерея "Коридор" – Вікіпедія

15 років галереї "Коридор"

Новини

2024-12-02

Щороку 3 грудня, разом із світовою спільнотою, Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який було проголошено у 1992 році Генеральною асамблеєю ООН. Цей день покликаний привернути увагу до проблем таких людей, розуміння суті їх життя, а також їх боротьби за дотримання своїх прав і свобод, захисту гідності та благополуччя. Пропонуємо вам віртуальну виставку „Крок на зустріч”.

2024-11-29

Шановні користувачі, до вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

2024-11-26

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день