Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 



Лісова Галина Олександрівна
Народився :02.12.1946
Місце народження: м. Берегево Закарпатської обл.
Біографія. З 1947 року сім*я проживає в м.Ужгороді. З дитячих років Галина проявляла інтерес до образотворчого мистецтва. Певний час вона займалась у студії при Палаці піонерів, якою керував чудовий педагог-наставник Золтан Баконій.
З великою теплотою згадуються роки, проведені в художньому училищі, яке було розташоване поряд з Кафедральним Собором. Воно і стало улюбленою школою художниці, де вона проводила свій час у майстернів колі своїх однодумців.
Після захисту диплома і присвоєння їй звання майстер-художник, отримала направлення в Художпром м.Ужгорода, де працювала художником-оформлювачем. У вільний час займалася керамікою, живописом, ткацтвом.
Перша персональна виставка відбулась у 1997 році.
ПосиланняОписІнше
К 85.14 У33 Ужгородське міське творче об`єднання "Барви Карпат" [Текст] : альбом / відп. за вип. В. Ю. Гаркавенко. - Ужгород : Ужгородська міська друкарня, 2008. - 24 с. : кол.іл.      

Гобелен "Метелик" 1995 р. , 180х80
Гортензії 1999 р. Полотно, олія, 95х95
Іриси 2005 р. Полотно, олія, 93х93
Квіти сонця 2000 р. Полотно, олія, 87х77
Квітнуть тирличі на полонині 2004 р. Полотно, олія, 66х66

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день