Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 



Гаркавенко Віра Юхимівна
Народився :13.09.2011
Місце народження: Сумщина
Біографія. З дитинства під впливом лірики російського поета Сергія Єсеніна мріяла стати поетом і тільки в досить зрілому віці зрозуміла, що в її дужі живе не поет, а художник. Тому творчі пошуки і скромні досягнення відбулися на крилах осені, тобто в пенсійному віці. Спочатку досить невпевнено йшла у світ мистецтва, але зі створенням творчого об*єднання "Барви Карпат" розпочався дуже насичений період творчого і громадського життя.
Віра Юхимівна була одним із організаторів цього об*єднання, всі роки його діяльності є заступником голови і одночасно секретарем художньої ради об*єднання. Має низку подяк, грамот, дипломів від міської адміністрації за активну участь у міських художніх виставках та пропаганду образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в місті.
Її картини зберігаються у приватних колекціях Болгарії, Словаччини, Швейцарії, Німеччині, Польщі, Франції, Росії й навіть у далекій Австралії.
Лауреат Другого всеукраїнського огляду народної творчості в Закарпатській області     

ПосиланняОписІнше
Довганинець, Тетяна Закохана в красу: [про худож. Віру Гаркавенко] [ Текст] / Т. Довганинець. - Срібна Земля. - 2005. - 28 трав. - С. 14     

Весна в Боздоському парку 2007р. ДВП, олія, 70х44
Весняні квіти 2007, ДВП, олія, 70х44
Натюрморт 2000, ДВП, олія, 60х70
Проліски 1995р. ДВП, олія, 45х40
Рідні Карпати 1996р. ДВП, олія, 60х75
Хризантеми 1998р., ДВП, олія, 60х70

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день