Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття

(Стара версія)

Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 



Бокшай (молодший) Йосип Йосипович
Народився :18.03.1930
Місце народження: м. Ужгород
Біографія. Живописець. У 1957 році закінчив факультет монументально-декоративного розпису Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва.
Член Національної Спілки художників України з 1963 року. Учасник художніх виставок: обласних — з 1951 року, всеукраїнських та закордонних — з 1961 року.
Твори закуплені Дирекцією виставок Національної Спілки художників України та Міністерством культури і мистецтв України.
Персональні виставки: 1993 р. — м. Сомбатгей (Угорщина), 1997 р. — м. Кесег (Угорщина).
Помер у 2002 р. в Угорщині.
ПосиланняОписІнше
http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/2657.htm  Інформаційна довідка про художника   

Фото художника
Ужгородський замок 1999 р. Полотно, олія, 56,5x84,5 см.
Терен цвіте 1997 р. Картон, олія, 86x52 см
Весна приходить
Осінь в горах 1967 р. Картон, олія, 48х70 см Знаходиться в приватній колекції

Новини

2026-03-10
Напередодні 87-ї річниці проголошення Карпатської України в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка презентують нові видання, присвячені проголошенню у березні 1939 року Української держави за Карпатами. Представлення відбудеться у читальній залі у четвер, 12 березня, о 17.00 в межах проєкту «Українське військо – символ звитяги», яку проводить група цивільно-військового співробітництва Закарпатського ОТЦК та  О 16.30 на третьому поверсі відкриється фотовиставка ужгородця, воїна ЗСУ Владислава Товтина «Книги на лінії фронту», присвячена російсько-українській війні.
2026-03-05
Запрошуємо на особливу літературну подію — зустріч із авторкою книги Наталією Дурундою та презентацію її нової книги “Як згаснуть зорі”. Під час зустрічі ви матимете нагоду почути про історію створення книги, дізнатися про головні сенси та ідеї твору, поставити запитання авторці, отримати автограф та зробити пам’ятне фото.
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день