Біографія.
Народився в Ужгороді. 1974 року закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва. Певний час працював у майстернях обласного Художфонду. Займався організацією виставок, а також плануванням і виготовленням монументальних внутрішніх і зовнішніх декоративних мозаїк на території колишнього СРСР. У середині 1990-х рр. виїхав до Угорщини, де і сформувався як художник. Митець належить до мистецького покоління 1980-х, якому притаманний тривалий пошук власного шляху, намацування тем, технік і стилістик.
Відповідно й творчість Базана – це ніби концентрат пошуків 1980-х і 1990-х років, еклектика сюжетів, манер, композиційних вирішень, кольорової побудови форми. Однак це еклектика, яка переросла у стилістику. В результаті на полотнах витворилася якась сугестивна картина світу, в якій прочитується манера старих майстрів, певна іконописна складова, а також відлуння давніх міфів і переказів.
Отак класичними засобами – старанною виписаністю у поєднанні з фактурами й узагальненнями – художник намагається передати сучасне усвідомлення світу. Світу, що розсипається на фрагменти, складно вловлюється і, можливо, шляхом перескладання фрагментів народжує нову якість. Учасник понад десятка колективних виставок в Україні, Румунії, Чехословаччині, Угорщині.
Персональні виставки в Ужгороді (1983, 1991, 1992), Києві (1991, 1992), Канаді (1992), Німеччині (1993), Угорщині (1994, 1995, 2003, 2004). Роботи митця можна побачити у галереях Ужгорода, Мукачева та міста Кечкемет (Угорщина), а також у приватних колекціях Канади, США, Бразилії, Ізраїлю, Німеччини, Чехії.
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]