Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Літературна премія ім. Юлії Драгун


 

На честь: Поетеси Юлії Драгун
Рік заснування: 2024
Засновник: Благодійна організація Фонд імені Юлії Драгун,
Примітки
 Всеукраїнської літературно-мистецької премія імені члена Національної спілки письменників України, поетеси, прозаїчки, драматургині, фольклористки, закарпатського етнопедагога Юлії Драгун присуджується за вагомий внесок у літературну творчіcть для дітей , починаючи із 2024 року окремим літераторам, науковцям та дослідникам (творчим колективам авторів) її поетичної, прозової, драматургійної творчості.
Премія започаткована 2024-го року Благодійною організацією "Фонд імені Юлії Драгун" (засновники – родина письменниці) у співпраці з Закарпатською організацією Національної спілки письменників України та Всеукраїнським державним видавництвом "Карпати".
Розмір Премії складає 100000 (сто тисяч) гривень.
На здобуття літературно-мистецької Премії подаються нові оригінальні за змістом і формою твори авторів або колективів авторів, які опубліковані або оприлюднені у завершеній мистецькій формі окремим виданням упродовж останніх двох років, але не пізніше, ніж за два місяці до їхнього висунення на здобуття Премії.
Премія присуджується професійним та самодіяльним митцям (поетам, прозаїкам, драматургам),
• які на високому художньому рівні відображають патріотичні почуття українського народу, його духовні цінності, етнокультурне розмаїття;
• прищеплюють юним читачам високі духовні, моральні цінності, глибочінь і незламність українського характеру, відповідальність за долю рідної землі, за збереження святості родини, нездоланну віру нашого народу у святу Перемогу України.
 
Лауреати:
1.) Шкіря Василь Васильович

Новини

2024-12-02

Щороку 3 грудня, разом із світовою спільнотою, Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який було проголошено у 1992 році Генеральною асамблеєю ООН. Цей день покликаний привернути увагу до проблем таких людей, розуміння суті їх життя, а також їх боротьби за дотримання своїх прав і свобод, захисту гідності та благополуччя. Пропонуємо вам віртуальну виставку „Крок на зустріч”.

2024-11-29

Шановні користувачі, до вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

2024-11-26

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день