Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Шумицька Галина Василівна

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Шумицька Галина Василівна

( 1972-03-18 р.н )
Нагороди:
2022 премія імені Дмитра Нитченка

 

Народилась у Львівській обл., в 1990 закінчила Самбірське педагогічне училище, в 1995 - Ужгородський державний університет, філологічний факультет. Далі навчалась в стаціонарній аспірантурі при кафедрі української мови УжДУ. Після закінчення - викладачка української мови у філії МАН України при ліцеї в Ужгороді, вчителька української мови та літератури (брала участь у конкурсі “Вчитель року – 2003” й стала переможницею міського та обласного турів). 2003-2005 - доцент кафедри методики викладання суспільно-гуманітарних дисциплін в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти. З 2005 - доцент кафедри журналістики УжНУ. Стажувалася у галузі практичної журналістики на BBC у Лондоні (2006-2007), 2010 - стажування у Медіаінституті FOJO (Швеція), 2019 - стажування у Вільному університеті в Больцано. Зараз Галина Шумицька докторка філологічних наук, професорка кафедри соціології та соціальної роботи Ужгородського університету, експертка офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин, член Соціолінгвістичної комісії при Міжнародному комітеті славістів.

Біографія 

Професорка УжНУ Галина Шумицька стала лауреаткою премії імені Дмитра Нитченка 


Примітки:

Новини

2024-07-11

15 липня святкує своє 85-річчя поет, перекладач, сценарист, член Спілки письменників України – Павло Михайлович Мовчан. З цієї нагоди пропонує вашій увазі віртуальну виставку „Глибини Слова і велич Чину”.

2024-07-09
11 липня о 17:00 запрошуємо на зустріч "Пам’ять поколінь” з колекціонером, дослідником історії Ужгорода та Мукачева Олександром Волошиним. Вхід вільний.
2024-07-05
Навіщо тисячі людей з усього світу вирушають у подорож?  „Істинне призначення вашої подорожі – це не місце на карті, а новий погляд на життя”, – стверджував  Генрі Міллер. Пропонуємо вам почитати перед початком подорожі, або й під час, книжки, сюжет яких крутиться і закручується безпосередньо довкола мандрівок та усіляких мандрівних пригод українських письменників. Почитати і надихнутися... До вашої уваги віртуальна виставка "Книгомандри з українськими письменниками".
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день